פרגולות אלומיניום דמוי עץ: 

פרגולות אלומיניום דמוי עץ הן פרגולות דמויות עץ, העשויות בפועל ממתכת האלומיניום. אז למה דווקא אלומיניום ולא עץ? מהם היתרונות של הפרגולות הללו? מהו מחירן? לפניכם כל מה שצריך לדעת בנושא, כך שתוכלו לקבל את ההחלטה המושכלת והנכונה ביותר עבורכם.

למה לא עץ אמיתי?

אין ספק כי לעץ אמיתי יש קסם מסוים, בייחוד בכל הנוגע למראה שאנו מעוניינים ליצור בחצר הבית שלנו. העץ משתלב בקלות עם כל עיצוב, ומעניק למראה החצר או הבית מראה כפרי, קסום וייחודי. עם זאת, חשוב לזכור כי לעץ מגוון חסרונות, ובייחוד כאשר משווים אותו לאלומיניום. ראשית, מחירו של העץ הוא לרוב גבוה, עניין ההופך את עלויות הפרגולה לבלתי מבוטלות לעיתים. שנית, בניגוד לאלומיניום, עץ הוא חומר פחות עמיד, העלול להיהרס בקלות בתנאי מזג אוויר בעייתיים (למשל גשם או שמש חזקה). נוסף על כך, עץ דורש מאיתנו פעולות תחזוקה רבות, אשר גוזלות הן משאבים והן זמן רב על בסיס חודשי. לעומת זאת, מחירו של האלומיניום הוא נמוך יחסית, ומתכת האלומיניום אינה נוטה לבלאי בשל תנאי מזג האוויר. כמו כן, האלומיניום כמעט אינו דורש פעולות תחזוקה או תיקונים. עניין זה הופך את האלומיניום לחומר האידיאלי לבניית פרגולות בכלל, ופרגולות אלומיניום דמוי עץ בפרט.

פרגולות אלומיניום דמוי עץ

אלומיניום – יתרונות נוספים

לאלומיניום מגוון יתרונות נוספים על פני חומרים אחרים, ובייחוד כאשר העניין נוגע לפרגולות אלומיניום דמוי עץ. מתכת האלומיניום היא מתכת קלה וגמישה, המאפשרת ניוד קל ממקום למקום, וכמו כן מאפשרת ביצוע מגוון של מניפולציות על החומר לצורכי עיצוב או התאמה לחצר. למעשה, בדיוק מסיבה זו, מהווה המתכת את הפתרון האידיאלי עבור אנשים אשר מעוניינים מאוד במראה של העץ, אך אינם מעוניינים בפעולות התחזוקה הרבות וההוצאות הבלתי מבוטלות המגיעות עימו.