פרגולות אלומיניום

פרגולות אלומיניום מהוות את אחד החידושים הטובים והמעניינים ביותר בתחום. בניגוד לפרגולה רגילה, אשר השלד שלה עשוי בדרך כלל מעץ כלשהו, פרגולת אלומיניום היא פרגולה שהשלד שלה עשוי מאלומיניום. למאפיין זה מגוון יתרונות, וביניהם התאמת העיצוב באופן אישי לכל לקוח, תחזוקה פשוטה יותר, עמידות בפני תנאי מזג אוויר שונים ועוד. לפניכם כל מה שצריך לדעת בנושא.

ההבדל בין פרגולות רגילות לבין פרגולות מאלומיניום

פרגולות "רגילות", הן פרגולות הבנויות לרוב על בסיס של עץ. הפרגולות האלה יכולות להיות עשויות ממגוון רחב של עצים, וכמו כן בשיטות חיתוך שונות. בשל העובדה שמדובר בעץ, במרבית המקרים, הפרגולות הללו יהיו פחות עמידות מפרגולות אלומיניום. מידת העמידות תלויה כמובן באיכות העץ והחומרים; כאשר הפרגולה בנויה מעצים איכותיים יותר, העמידים בפני תנאי מזג אוויר קשים, חרקים ועוד – היא תשמש את בעלי הבית לזמן רב יותר. לעומת זאת, עצים באיכות ירודה נוטים להיות פחות עמידים וכך הפרגולה עלולה להיהרס במהירות. בכל מקרה, ההבדל העיקרי בין פרגולות עץ לבין פרגולות אלומיניום, הוא עניין התחזוקה. בעוד שפרגולות אלומיניום אינן דורשות פעולות תחזוקה רבות, הרי פרגולות העשויות עץ דורשות תחזוקה רציפה ושוטפת לכל אורך השנה, על מנת לשמור על איכות הפרגולה לפרק זמן ארוך יותר.


יתרונות האלומיניום

אלומיניום הוא סוג של מתכת חזקה מחד, אך גם קלה, גמישה ונוחה לעבודה מאידך. עניין זה הופך את האלומיניום לאטרקטיבי יותר ממתכות אחרות, וכמובן – לחומר אטרקטיבי יותר מעץ. 

להלן כמה מהיתרונות הבולטים ביותר של האלומיניום:

  • גמישות – יתרון זה מאפשר ליצור באמצעות המתכת שלל עיצובים ודוגמאות, וכמו כן הופך את המתכת לפחות שבירה.

  • משקל נמוך – מאפשר לנייד את המתכת בקלות ממקום למקום.

  • פעולות תחזוקה מינימליות – פרגולות אלומיניום דורשות פעולות תחזוקה מינימליות, שכן המתכת אינה מחלידה ואינה רגישה למזג אוויר, חרקים ועוד.

  • עמידות גבוהה במגוון של מצבים – ובכלל זה חום, קור קיצוני ועוד.

  • שילוב מנגנון חשמלי – בניגוד לפרגולות עץ, בפרגולות העשויות מאלומיניום ניתן לשלב מנגנון חשמלי הפותח וסוגר את הפרגולה.

פרגולות אלומיניום

רכישת פרגולות מאלומיניום – מה חשוב לדעת?

כיום קיימים בתי עסק רבים המספקים פרגולות אלומיניום ללקוחותיהם. עם זאת, לא כל בתי העסק הללו הם בהכרח בתי עסק מקצועיים, בעלי ניסיון בבניית פרגולות בכלל ובבניית פרגולות העשויות אלומיניום בפרט. אם ברצונכם לרכוש פרגולות העשויות אלומיניום לבית שלכם, רצוי מאוד שתעשו זאת בעזרת בית עסק מיומן, המתמחה בבניית פרגולות כאלה באופן ספציפי. אף על פי שהאלומיניום הוא חומר עמיד, נוח וקל יחסית לעבודה, גם אותו יש לדעת כיצד לעבד, על מנת להשיג את התוצאות הטובות ביותר. רכישה פרגולת אלומיניום מבית עסק איכותי, המכיר היטב את חומר האלומיניום, תבטיח לכם תוצאה איכותית ואסתטית, שתחזיק מעמד למשך שנים רבות בתחזוקה מינימלית וללא צורך בתיקונים.