מחיר פרגולות אלומיניום: 

אין ספק כי פרגולות אלומיניום הן הפתרון הטוב ביותר לחצר הבית כיום. בניגוד לחומרים אחרים, אלומיניום אינו מחליד, אינו נוטה לבלאי, קל משקל, גמיש ונוח למניפולציה. מאפיינים אלו מאפשרים לנו ליצור פרגולות במגוון של עיצובים וגוונים, ולהציב אותן בחצר מבלי לחשוש מגשם, משמש חזקה ועוד. בשל כל היתרונות של האלומיניום על פני חומרים אחרים, אנשים רבים נוטים לחשוב שהמחיר של פרגולות אלומיניום הוא גבוה במיוחד, בייחוד כאשר משווים אותו למחיר פרגולות אחרות בשוק – אך למעשה, ההפך הוא הנכון. לפניכם כל מה שצריך לדעת בנושא.

מחיר פרגולות אלומיניום

המחיר של כל פרגולה, אלומיניום או לא, עשוי להשתנות משמעותית בין דגם לדגם. בדרך כלל, המחיר ייגזר מכמות העבודה שיש לעשות, כמות העובדים, איכות העבודה ואיכות החומרים. חשוב מאוד להבין כי אף על פי שהמחיר משתנה משמעותית מפרגולה לפרגולה (כתלות בגודל הפרגולה, בעיצוב ועוד), מחיר פרגולות אלומיניום לרוב יהיה נמוך משמעותית מחומרים אחרים בשוק, תודות למספר סיבות עיקריות:

  • אלומיניום היא מתכת איכותית, אך לא יקרה – אף על פי שהאלומיניום הוא מתכת איכותית ונוחה מאוד לעבודה, מחיר האלומיניום יהיה לרוב נמוך ממחיר מתכות אחרות.

  • שימוש באלומיניום מאפשר לנו להימנע מהוצאת כספים על תחזוקה שוטפת – בניגוד למתכות אחרות או עץ, הדורשים תחזוקה שוטפת כדי למנוע בלאי, האלומיניום אינו דורש פעולות תחזוקה כלל, שכן הוא אינו פגיע בתנאי חום כבד, בגשמים או בקור קיצוני.

  • שימוש באלומיניום מונע מאיתנו את הצורך בהוצאת כספים על בלאי – בלאי טבעי הוא עניין שקורה כמעט בכל חומר בטבע, ובייחוד כאשר אנו מדברים על ברזל או עץ. האלומיניום, לעומת זאת, הוא מתכת אשר אינה נוטה לבלאי.

  • תיקונים קלים – בשל משקלו הקל של האלומיניום, המתכת אינה מכבידה על הצירים ועל החיבורים של הפרגולה, עניין המקטין משמעותית את הצורך בתיקונים (ומכאן שגם את ההוצאות).

מחיר פרגולות אלומיניום