מחיר חלונות אלומיניום: 

חלונות אלומיניום הם חלונות שהמסגרת שלהם עשויה אלומיניום. בשנים האחרונות, השימוש באלומיניום הופך לנפוץ יותר ויותר, ולא רק בשל עלותו הנמוכה. למעשה, השימוש באלומיניום הפך לנפוץ בעיקר תודות לתכונותיו, אשר מבדלות אותו מסוגים אחרים של מתכות ושהופכות אותו לטוב בהרבה. בין היתר, האלומיניום עמיד בפני לחות ורטיבות, וכך למעשה אינו פגיע לחלודה. כמו כן, האלומיניום מספק מידת אטימות טובה ובידוד מפני רעשים. תכונות אלה הופכות את האלומיניום לאידיאלי לשימוש בחלונות. לפניכם כל מה שצריך לדעת על חלונות אלומיניום ומחיר חלונות אלומיניום.

מהו המחיר של חלונות אלומיניום?

מחיר חלונות אלומיניום משתנה, ותלוי במגוון של גורמים. בין היתר, יש לקחת בחשבון את גודל פתח החלון, את הצורה ואת העיצוב שלו. כדאי גם לדעת כי במרבית המקרים, מחיר חלונות אלומיניום יהיה נמוך יותר ממחיר חלונות אחרים, בשל עלות הייצור הנמוכה (יחסית) של האלומיניום. נוסף על כך, בשל העובדה שהאלומיניום הוא מתכת שאינה מושפעת מקור קיצוני, משמש או מגשם, החלון נשמר למשך שנים רבות והמסגרת שלו אינה מחלידה ואינה נהרסת.

מחיר חלונות אלומיניום

היתרונות של חלונות העשויים מאלומיניום

לאלומיניום מגוון יתרונות, כאשר הבולטים שבהם, כאמור, הם העמידות שלו בפני רטיבות ומידת האטימות הטובה שלו. מעבר לכך, בשל העובדה שהאלומיניום הוא מתכת גמישה, קל מאוד להפעיל עליו מניפולציות שונות, לשנות את צורתו ולעצב אותו. הקלות של המתכת היא יתרון נוסף ומשמעותי של האלומיניום, בייחוד על פני מתכות אחרות. בזכות משקלו הקל של האלומיניום, ניתן לנייד את המתכת בקלות ממקום למקום ואף לעצב אותה באופן מדויק יותר. כל היתרונות הללו הופכים את האלומיניום למתכת נהדרת לשימוש בחצר (בגדרות, פרגולות ועוד) ובמיוחד בחלונות.

מאיפה קונים?

מומלץ לרכוש חלונות אלומיניום אך ורק מבית עסק או מבעל מקצוע העושים שימוש באלומיניום על בסיס יום-יומי; אנשי מקצוע המכירים את המתכת והיודעים כיצד לעבד אותה.