מחיר גדר אלומיניום: 

מתכת האלומיניום היא אחת מהמתכות האיכותיות ביותר הקיימות כיום בשוק. בניגוד למתכות אחרות או לחומרים אחרים (למשל עץ), אלומיניום כמעט ואינו סובל מבלאי, אינו מחליד ואינו מפתח קורוזיה – כך נשמר האלומיניום למשך שנים רבות. נוסף על כך, המשקל הקל והגמישות של המתכת, מאפשרים לעשות בה שלל שימושים ולהפעיל עליה מניפולציות שונות בקלות. למרבה הפלא, על אף כל היתרונות הנהדרים של האלומיניום – מחירה של המתכת נמוך יחסית, בעיקר תודות לעובדה שכיום עלויות ההפקה והייצור של האלומיניום הן נמוכות. יתרונות אלו, ורבים אחרים, הופכים את מתכת האלומיניום לאידיאלית לשימוש בבית או בחצר – בדגש על חלונות, פרגולות, גדרות ועוד. לפניכם כל מה שצריך לדעת על מחיר גדר אלומיניום.

כמה עולה גדר אלומיניום?

מחיר גדר אלומיניום משתנה מאוד ותלוי בגורמים רבים, למשל: גודל החצר, הגובה שלה, מיקום ההתקנה שלה, העיצוב ועוד. ככלל, מחיר גדר אלומיניום יהיה לרוב זול יותר ממחיר גדר עץ או ברזל, וכמו כן התקנת הגדר תהיה פשוטה ומהירה. יש לקחת בחשבון גם כי בניגוד לחומרים אחרים, האלומיניום אינו דורש תחזוקה שוטפת או תיקונים רבים, עניין העשוי לחסוך לכם כסף רב בהמשך.

מחיר גדר אלומיניום

היכן כדאי לרכוש גדר אלומיניום?

כיום קיימים בתי עסק רבים המוכרים גדרות מאלומיניום. עם זאת, לא כל בתי העסק הללו הם בהכרח בתי עסק איכותיים, המתמקצעים בגדרות בכלל ובגדרות אלומיניום בפרט. חשוב להבין כי גם בכל הנוגע לאלומיניום, יש מגוון דברים שיש לתת עליהם את הדעת, דברים שלעיתים רק אנשי מקצוע מיומנים ידעו. לדוגמה, אלומיניום היא מתכת המעורבבת לעיתים קרובות עם מתכות אחרות (כגון נחושת, מגנזיום ואבץ), וייתכן כי הסגסוגת הספציפית שמוכר בית עסק מסוים פחות תתאים לכם. מסיבה זו, רצוי להזמין אנשי מקצוע שיוכלו לאמוד את גודל הגדר שתצטרכו ואת העלויות הכוללות של הייצור וההתקנה שלה.