חלונות בלגיים: 

חלון בלגי הוא חלון אשר הפרופיל שלו עשוי מחומר מתכתי כלשהו, למשל פלדה או אלומיניום, בחיתוך דק מאוד. החיתוך הדק הזה מאפשר לשוות לחלון מראה מעודן, אלגנטי ויוקרתי יותר, וכמו כן מאפשר לשנות את עיצוב החלון בקלות. כיום, מרבית החלונות הבלגיים עשויים מאלומיניום, ולא בכדי. מדובר במתכת חזקה מחד, אך גם קלה וגמישה מאידך, אשר אינה מחלידה ואינה נהרסת בקלות. עניין זה מאפשר לשמור על איכות החלון למשך זמן רב, ללא צורך בתחזוקה שוטפת מורכבת וללא צורך בתיקונים תכופים.

היכן ניתן לרכוש חלונות בלגיים?

טרם הרכישה של החלונות עצמם, מומלץ מאוד להזמין איש מקצוע הביתה, אשר יוכל להעריך את היקף העבודה, את גודל פתחי החלונות ואת העיצוב שיחמיא באופן הטוב ביותר לחדר. את העבודה עצמה רצוי להזמין אך ורק מאיש מקצוע, מחברה או מבית עסק מיומנים, בעלי ניסיון בעיצוב וביצירת חלונות בלגיים בכלל ובשימוש באלומיניום בפרט. באופן זה, תוכלו לוודא שהחלון ישמש אתכם למשך שנים רבות, במינימום של תחזוקה או תקלות.

חלונות בלגיים

כמה עולה חלון בלגי?

המחיר של חלון בלגי משתנה מאוד, ותלוי בין היתר בגודל החלון, בעיצוב שלו, בצבע שלו ועוד. 

למה דווקא אלומיניום?

כאמור, האלומיניום היא מתכת אל-חלד חזקה אך גמישה, עניין ההופך אותה לאידיאלית לחלונות. מעבר לכך, כדאי לדעת כי לאלומיניום מגוון של יתרונות, בייחוד כשהעניין נוגע לחלונות בלגיים. ראשית, האלומיניום היא מתכת עמידה, ולא רק בפני חלודה. שנית, האלומיניום היא מתכת קלה, אשר אינה מפעילה לחץ רב על הברגים ועל החיבורים של החלונות. עניין זה מבטיח תחזוקה שוטפת נמוכה יותר ותיקונים קלים. נוסף על כך, האלומיניום הוא ידידותי לסביבה, שכן לרוב נעשה שימוש בחומר ממוחזר. לסיום, ההתקנה של האלומיניום היא פשוטה ומהירה (תודות למשקלו הנמוך).