דלתות אלומיניום: 

אלומיניום הוא אחד החומרים הנפוצים ביותר כיום, בין אם בתעשיות ובין אם בבתי מגורים. בעוד בעבר נהגנו להסתמך על מתכות אחרות, על ברזל או על עץ, היום קיים אלומיניום חזק ויציב, היכול להחליף בקלות חומרים אחרים שבהם נהגנו להשתמש. בין היתר, נמצא האלומיניום בשימוש בפרגולות, בגדרות, בחלונות ואף בדלתות. אז מדוע כדאי לרכוש דווקא דלתות אלומיניום על פני דלתות אחרות? לפניכם מספר יתרונות שכדאי לתת עליהם את הדעת.

מגוון של עיצובים, סגנונות וצבעים

אלומיניום הוא חומר גמיש במיוחד (יחסית למתכת), המאפשר להפעיל עליו מניפולציות ולעצב אותו במגוון של סגנונות וצורות. בניגוד למה שנהוג לחשוב, דלתות אלומיניום אינן חייבות להיות חלקות ומבריקות. למעשה, ניתן להזמין דלתות אלומיניום במגוון של גימורים וצבעים, ואף לשוות לדלת מראה של עץ. על הדלת ניתן לשלב קישוטים ופרזולים מכל סוג, וכך "להקפיץ" את המראה שלה ולגרום לה להיראות יוקרתית יותר.

מתכת קלה

בניגוד לעץ או למתכות אחרות, האלומיניום היא מתכת קלה במיוחד. לעניין זה משמעות רבה לא רק בשלב ייצור הדלת או בשלב ההתקנה, אלא גם אחרי: דלת קלה יותר משמעותה עומס מופחת על הצירים, על המסגרות ועל המשקופים של הדלת. כך הצורך בתיקונים פוחת בהתאם. 

עמידות גבוהה

בניגוד לדלתות עץ למשל, אשר נוטות להתיישן ולהיהרס מהר, לדלתות אלומיניום עמידות גבוהה במגוון של מצבים שונים, ובכלל זה מזג אוויר בעייתי, חום או קור קיצוני, גשם ועוד. העמידות הגבוהה של האלומיניום מאפשרת לבצע תיקונים בדלת רק לעיתים רחוקות, ומאפשרת שימוש בדלת במשך שנים רבות ללא כל בלאי כמעט. 

מחיר

לרוב, מחיר הייצור וההפקה של האלומיניום הוא נמוך יותר מהמחיר של חומרים אחרים, עניין אשר מאפשר לחסוך משמעותית בעלויות הדלת. נוסף על כך, העלות הנמוכה מאפשרת רכישת דלת יוקרתית יותר מזו שהתקציב מאפשר לנו.
דלתות אלומיניום