גדרות אלומיניום להרכבה עצמית: 

מתכת האלומיניום היא מתכת פופולרית, המשמשת תעשיות רבות זה זמן רב. בעוד בעבר שימשה המתכת כחומר גלם לתכשיטים יוקרתיים (ואף כחומר גלם לכלים יוקרתיים בביתו של נפוליאון השלישי), כיום משמשת המתכת כחומר גלם למגוון של צרכים "בסיסיים" יותר, ובכלל זה תריסים, חלונות ואף פרגולות וגדרות לחצר. אז מהן גדרות אלומיניום והאם ניתן להרכיב אותן באופן עצמאי? לפניכם כל מה שצריך לדעת בנושא.

מהן גדרות אלומיניום?

גדרות אלומיניום הן גדרות העשויות אלומיניום. בשל העובדה כי מדובר במתכת גמישה וקלה יחסית, את הגדרות הללו ניתן להרכיב בנוחות ובפשטות, ואף באופן עצמאי. מסיבה זו, כיום ניתן למצוא מגוון רחב של גדרות אלומיניום להרכבה עצמית, המאפשרות ללקוח חיסכון כספי משמעותי בהוצאות על הגדר ועל הרכבתה.

גדרות אלומיניום להרכבה עצמית

יתרונות האלומיניום על פני חומרים אחרים

לאלומיניום מגוון יתרונות על פני חומרים אחרים, כאשר היתרון העיקרי והבולט ביותר הוא העובדה שהוא אינו נוטה לבלאי. בניגוד לעץ, לברזל או למתכות אחרות, האלומיניום אינו חשוף למזיקים ואינו "מתרגש" מתנאי מזג אוויר בעייתיים. האלומיניום הוא מתכת אל-חלד, כך שהוא אינו נוטה לפתח חלודה או קורוזיה, ואינו דורש פעולות תחזוקה רבות או מורכבות. יתרונות נוספים וחשובים של האלומיניום, הם העלויות הנמוכות שלו ומשקלו הנמוך. עניין זה מאפשר לכל אדם לעשות שימוש באלומיניום באופן פשוט, נוח וקל, ובייחוד בכל נוגע לגדרות לחצר. 

כיצד ניתן להרכיב גדרות אלומיניום לחצר?

בניגוד לחומרים אחרים, העלולים להיות כבדים ומסובכים מדי להרכבה לאדם הממוצע, משקלן של גדרות אלומיניום הוא כאמור נמוך מאוד. עניין זה מאפשר לכל אדם לרכוש גדרות אלומיניום להרכבה עצמית. לרוב, ההרכבה תהיה פשוטה, קלה ומהירה, ותדרוש מהלקוח כלים בסיסיים בלבד לצורך ביצוע הפעולה.